Ana Sayfa Eğitmenler

Eğitmenler

Sinan Oypan – Enstrüman Öğren Kurucusu, Gitar, Bas, Armoni Eğitmeni

Sinan yazarMüzik hayatıma 1998 yılında abimin gitarını gizli gizli çalarak başladım. 2000’den sonra internet üzerinden bulduğum içeriklerle gitar çalmayı kendi başıma öğrendim. 2010 yılında ilk gitar dersimi Kıbrıslı Jazz-Fusion gitaristi Okan Ersan’dan aldım. 2012’de İstanbul’da armoni, teori ve solo teknikleri üzerine 1 yıldan fazla gitar dersi aldım. Toplamda 16 yıldan uzun süredir gitar çalmaktayım. Kıbrıs, Kanada ve Türkiye’de sayısız grupla, sayısız konserde sahne aldım. Pop, Rock, Metal, Funk gibi çeşitli türlerde müzikler yaptım. 2012’den beri de bass çalmaktayım.

sinanoypan.com – Twitter – Instagram – Tüm Yazıları ve Eğitimleri


Selim Yanbaş – Gitar Eğitmeni

selim-yanbas-enstruman-ogrenMüzikle ilgilenmeye gitar çalarak 14 yaşında başladım ve 16 yaşında Alternatif Rock çalan bir grup kurarak müzik hayatıma aktif olarak başlamış oldum. 2011’de İstanbul’a yerleştim ve 2 yıl boyunca Mesut Uğurel’den gitar dersleri alarak kendimi teknik ve armoni konusunda geliştirdim. Şu an Kadıköy Müzik Akademisi ve Kadıköy’deki farklı stüdyolarda özel gitar dersi veriyorum. Müzik hayatıma da hem kendi kurduğum Melodic Death Metal grubumla hem de kendi solo çalışmalarımla devam etmekteyim. Bire bir özel ders almak isteyenler aşağıdaki kanallardan bana ulaşabilirler.
FacebookYoutubeTüm Gitar Dersleri


Kaan Yazıcı – Ses Kayıt Teknolojileri Eğitmeni

kaan-egitmen-görselMüzik hayatım 14 yaşında elime gitarı ilk aldığım gün başladı. Lisede de ilk bas gitarımı aldım ve müzik serüvenime bas gitar ile devam etmeye başladım. 2011 yılında, şu an halen çalmakta olduğum Miyop adlı gruba dâhil oldum. İlk kayıt tecrübemi de yine o yıllarda grubumuzun bir demosunu kaydederken kazandım. Bolca kayıt yapıp kendimi ses teknolojileri konusunda geliştirmekle geçen bir iki yıldan sonra, Prodüktör Tunç Korap’tan müzik prodüksiyonu üzerine ders aldım. Şu an İTÜ TMDK Müzik teknolojileri için hazırlanmakta ve ayrıca Gitar Eğitmeni Selim Yanbaş ile amatör gruplara kayıt, klip çekimi ve konser organizasyonu hizmetleri veren bir oluşumun içinde bulunmaktayım. Bana aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.
FacebookMail – Tüm Kayıt DersleriDerslerden anında haberdar olmak için

Youtube kanalına abone olabilirsin